Sharon Stone: Jsem připravená randit

Velikost textu: AAA

15. 8. 2016

Herečka Sharon Stone je konečně připravená vpustit do svého života nového muže. Osmapadesátiletá hvězda dlouho odmítala vpustit do svého života dalšího muže, protože nechtěla své děti vystavovat nepříjemným pocitům. Teď už jsou Roan, Laird a Quinn podle ní dost velicí na to, aby se s dalším příslušníkem svého pohlaví vyrovnali. A tak blonďatá kráska přiznává, že je připravená začít opět randit.

Sharon byla dvakrát vdaná, s manželem Michaelem Greenburgem se rozvedla v roce 1990 a s druhým chotěm Philem Bronsteinem v roce 2004. Synové Roan, Laird a Quinn mají šestnáct, jedenáct a deset.

„Mám kluky, své děti, a jsou pro mě naprosto výjimeční, ale s ohledem na randění, stalo se to, že mé děti už dosáhly věku, kdy se zase nebojím začít randit. Nechtěla jsem se scházet s muži, když byli malí, protože kdo potřebuje hromadu chlapů, aby se vám doma pořád střídali? Ale teď už se cítím příjemně při představě, že budu zase randit, takže jsem opět dostupná,“ svěřila Sharon magazínu Extra.

Hollywoodská kráska má i s šedesátkou na krku stále co nabídnout. Téměř denně cvičí a pořád si udržuje postavu, kterou ukázala v Základním instinktu.

„Ráda cvičím, patřím do posilovny, místo tří dní v týdnu posiluju pět i šest dní v týdnu. Dělám kruhový trénink, stroje a všechno rychle. Tu a tam, když jsem na cestě, si dopřeju hranolky, ale jinak rychlé občerstvení nejím,“ dodala Stone.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související