Bieber vrací úder své ex: Vím, s kým jsi mě podvedla!

Velikost textu: AAA

18. 8. 2016

Justin Bieber smazal svůj profil na Instagramu. Přišel o téměř osmasedmdesát milionů lidí, kteří ho tam denně sledovali, obdivovali, podporovali i kritizovali. Právě poslední z aktivit fanoušků nesl kanadský zpěvák velmi nelibě. Poslední hřebíček do rakve jeho účtu na této sociální síti zatloukla Selena Gomez, jeho bývalá přítelkyně. V slovní přestřelce s ní vyšlo najevo, že ho podvedla se Zaynem Malikem.

Bieber má zřejmě také dost neobdivovatelů, kteří teď na Twitteru jeho odchod z Instagramu oslavují pod hashtagem #justindeactivatedparty (party na oslavu deaktivace Justina).

Podle správce Instagramu ale Justin svůj účet pouze dočasně skryl. Jeho jméno a profilová fotka na síti stále fungují.

Po přestřelce mezi Justinem a fanoušky kvůli jeho nové přítelkyni Sofii Richie, se do debaty vložila i Selena Gomez. Poradila svému bývalému, aby se choval k fanouškům s respektem. Nepřijal to a vzkázal jí nepřímo, že na sebe strhává pozornost díky jeho slávě.

„Vtipné, jak ti, kdo několikrát člověka podvedli, ukazují prstem na ty, kteří jim odpouštěli a podporovali je, nedivím se, že jsou fanoušci naštvaní. Smutné. S láskou,“ napsala Selena.

A Biebera to vyprovokovalo k reakci, kterou vyzradil, že ho Selena podvedla se Zaynem Malikem. „Já jsem podváděl… Ach, zapomněl jsem na Tebe a Zayna?“ dodal zpěvák.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související