Zadaný Usaina Bolta skončil v posteli s Brazilkou. Má to zapotřebí?

Velikost textu: AAA

23. 8. 2016

Olympijský sprinter Usain Bolt přebral. V neděli 21. srpna mu bylo třicet a navíc mu na krku z Ria visí pěkná hromada zlata, proto se rozhodl řádně obojí oslavit. Jenže pod vlivem alkoholu zřejmě zapomněl, že na něj na Jamajce čeká přítelkyně. A skončil v posteli s dvacetiletou Jady Duarte. Studentka z Ria si zážitek nafotila přímo na lůžku a fotkami se pochlubila.

Usain byl zachycen několika svědky při divokém tanci v nočním klubu All In ve čtvrti Barra de Tijuca v Riu. Erotické pohyby si s olympijským sprinterem užívala nejedna krásná žena. Ale v posteli s ním skončila Duarte. Ta na jednom snímku leží v tílku a značně opilý Bolt ji líbá na tvář. Na druhém nahý sportovec leží na ní a svým trupem ji zakrývá. Až na obličej, který si Brazilka zvěčnila.

Jenže jen nedlouho před víkendovou party Boltova sestra prohlásila, že doma se na zlatého olympionika těší jeho dlouholetá přítelkyně šestadvacetiletá Kasi Bennett. Těžko říct, zda je pro ni Usainovo chování přijatelnou formou rozptýlení ve vážném vztahu.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související