Nicole Kidman se po letech setkala s dcerou. Obě to oplakaly

Velikost textu: AAA

24. 8. 2016

Vztahy Nicole Kidman s dcerou Isabellou nebyly po rozvodu s Tomem Cruisem dobré. Slavný stoupenec scientologické sekty totiž získal po ukončení manželství s australskou herečkou děti do své péče a vychovával je podle vlastní víry. Nicole nebyla přítomna ani na Isabellině svatbě. Ale když se teď obě v Londýně potkaly, propukly v pláč.

Třiadvacetiletou maskérku Nicole adoptovala jako kojence s Tomem Cruisem na počátku jejich manželství, když se jim nepodařilo počít vlastní potomky. Krom Isabelly mají spolu ještě jednadvacetiletého Connora, rovněž adoptivního. Kidman má dvě vlastní dcery s manželem Keithem Urbanem, zatímco Cruise má s třetí exmanželkou Katie Holmes dceru Suri.

„Byl to velmi emocionální moment pro všechny, zvláště pro Nicole. Netrvalo jí dlouho, než se rozplakala a Bella ji hned následovala,“ píše australský magazín Woman’s Day.

Isabella si loni v září vzala Maxe Parkera, jehož teď matce představila. Nicole totiž nebyla na svatbě. Na ni ale Isabella neměla ani otce Toma, prý to odmítl. Proslýchá se, že kvůli faktu, že si jeho „neposlušná“ dcera vzala muže, který není stoupencem scientologie.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související