Hvězda Přátel Courteney Cox: Můj rozchod byl brutální

Velikost textu: AAA

25. 8. 2016

Herečka Courteney Cox zažívá kulturní šok, který čeká každou Američanku, jež začne randit s Evropanem. Láska přestane být vnějším předstíráním vypjatých emocí. Courteney začala žít s irským rockerem Johnnym McDaidem, který chtěl všechno naplno, nebo nic. Když na to hvězda seriálu Přátelé odmítala přistoupit, dostala brutální kopačky. Později se s Johnnym dali dohromady a teď už se Courteney snaží milovat po evropsku.

Dvaapadesátiletá Cox byla s McDaidem zasnoubená. Loni ale oznámili, že se rozešli. Teď jsou se čtyřicetiletým hudebníkem opět partnery.

„Byli jsme zasnoubení více než rok a pak se rozešli. Problém je v tom… víte, on je z Irska. A způsob, jímž pohlíží na lásku, je velmi drahocenný. Musíme s tím zacházet naprosto jinak. Je to výjimečnější, musíme si to hýčkat. Takže já jsem nevěděla, jak pohlížet na lásku způsobem, jakým to dělá on. A rozhodně jsem udělala spoustu chyb, které už vidím, ať už je to vzájemná závislost nebo dělání radosti lidem. Nevěděla jsem, jak to do vztahu vnést. Bylo to vždy velmi vnějškové. Rozhodně jsem se hodně naučila, je jedno co, ale po tom rozchodu budu rozhodně lepším člověkem, i když to bylo tak brutální,“ přiznala Cox.

Rozchod s manželem Davidem Arquettem po čtrnácti letech byl prý mnohem méně dramatický.

„Zjistili jsme, že žijeme oddělené životy a jen spolu existujeme a jsme skvělí přátelé, ale nemáme mezi sebou nic intimního, co je pro vztah tak důležité. Myslím, že ve vztahu musíte neustále pracovat, a taky si myslím, že jsme se snažili. Ale jsme příliš odlišní. Jsem opačný pól jeho. A to může být v mnoha ohledech skvělé, ale ve vztahu potřebuju skutečné propojení mezi dvěma lidmi… Nebyl to dramatický konec,“ dodala Courteney.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související