Jennifer Lopez se opět rozešla s mladičkým milencem

Velikost textu: AAA

26. 8. 2016

Jennifer Lopez opět dala kopačky Casperu Smartovi. Devětadvacetiletý tanečník totiž zlobí. Vykašlal se na sedmačtyřicetiletou hvězdu a nechal ji samotnou přijít na charitativní večeři. Ona nehnula ani brvou, ale oznámila mu ihned poté, že budou jen kamarádi. Už několik týdnů je mezi nimi konec, přestože se stále vídají.

„Jennifer a Casper se rozešli. Nejsou spolu už několik týdnů,“ uvedla kamarádka Jennifer.

Ačkoli se 13. srpna spolu objevili v Las Vegas po jejím koncertě, kde se potkali také se zpěvaččiným bývalým manželem Markem Anthonym a jeho novou manželkou Shannon de Limovou, nežijí spolu.

„Rozchod nebyl nijak dramatický a jsou dobří přátelé, prostě to přirozeně skončilo. Budou se dále kamarádit a vídat, ale nejsou spolu,“ dodala kamarádka.

Jennifer se takto s Casperem rozešla už několikrát. V roce 2014 i v roce 2015. Po nějakém čase se ale vždy dali zase dohromady.

V červenci tohoto roku Lopezové o lásce prohlásila: „Chci se při výběru partnera rozhodovat správně, stejně jako v práci. Když se upřímně nestaráme sami o sebe, když se nezaměřujeme na sebe, tak pak skončíme u špatných rozhodnutí. Musela jsem dostat tvrdou školu, abych se to naučila. Dříve jsem ignorovala ty červené majáky ve vztahu. Viděla jsem je, ale řekla jsem si, nevidím je. Pak později jsem skončila v situaci, když jsem si říkala, ach, netušila jsem, že se může stát tohle. Ale dnes už reaguji lépe na tato výstražná světla, než když jsem byla mladší.“

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související