Kvůli Spice Girls jsem trpěla bulimií, přiznává Geri Halliwell

Velikost textu: AAA

29. 8. 2016

Zpěvačka Geri Horner rozená Halliwell nezvládla slávu na počátku své pěvecké kariéry, když se objevila jako členka skupiny Spice Girls. Čtyřiačtyřicetiletá britská hvězda později pětici opustila a nedlouho poté se skupina rozpadla úplně. Teprve díky sólové dráze se ale zbavila bulimie, kterou kvůli Spice Girls začala trpět.

„Začala jsem být bulimická a nikdo si toho nevšiml, protože tělesná hmotnost zůstává poměrně stejná. Je to zatraceně nebezpečné. Mnohem více jsem si uvědomovala samu sebe, svou tělesnou hmotnost. Všechny jsme používaly různé pomůcky, jak se vyrovnat se slávou, mechanismy vypořádání. Já jsem to měla tak, že jsem si hlídala tělesnou hmotnost,“ přiznala Geri v pořadu televize OWN.

Horner, která se loni provdala za šéfa týmu Red Bull Formule 1 Christiana Hornera, se bulimie zbavila díky psychoterapii. A dnes se těší na comeback skupiny Spice Girls. Do něj se zapojily také Mel B a Emma Bunton. Victoria Beckham to odmítla kvůli podnikatelským závazkům, zatímco Mel C důvod neúčasti nevysvětlila.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související