Sharon Osbourne: Ozzy mě podváděl s pěti ženami v pěti zemích světa

Velikost textu: AAA

29. 8. 2016

Pět žen, z pěti různých zemí, během pěti let. To je statistika, s níž se musela moderátorka Sharon Osbourne smířit u svého sexem posedlého manžela, který ji podváděl. Loni prý zažívala nejhorší období života, když ale praskla letos na jaře jeho nevěra s kadeřnicí Michelle Pugh, vyhodila ho z domu a vyhrožovala mu rozvodem. Ozzy Osbourne ale získal manželku zpět, když slíbil, že se bude se závislostí na sexu léčit.

„Přežili jsme vše, pití, drogy a teď i ženy. Měla jsem loni velmi krutý rok. Svým způsobem jsem se zhroutila. Nemohla jsem hovořit, vylezla jsem z postele a jela do studia, vrátila se a znova se dostala do postele,“ svěřila Sharon během interview pro magazín Sunday Times.

Osbourne je dvacet let na antidepresivech, která prý loni přestala účinkovat. S Ozzym je vdaná od roku 1982. I když letos uvažovala o rozvodu, nakonec žádost o ukončení manželství nepodala, protože frontman skupiny Black Sabbath jí slíbil, že po skončení turné, tj. v únoru 2017, nastoupí na tři měsíce ústavní léčbu v psychiatrické klinice.

„Po turné se nechá na tři měsíce hospitalizovat. Pracuje na tom. Je to těžké, protože to ovlivní celou rodinu. A je to docela trapné, když o tom mám mluvit. Tak nějak drogy a alkohol jsou přijatelnější, podle mě. Když je to někdo, kdo má závislost na sexu, je to ostuda. On se konečně ale přiznal. Je to velmi, velmi těžké. Trvá to už nejméně šest let,“ dodala také Osbourne.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související