Sestra Mariah Carey byla zatčena kvůli prostituci

Velikost textu: AAA

30. 8. 2016

Sestra Mariah Carey je ve vazbě. Na internetu totiž zveřejnila reklamu, v níž zaznívala hudba slavné sestry a v níž lákala mužské klienty na sexuální služby. Pětapadesátiletá Alison Carey doplatila na to, že si k sobě domů pozvala policistu v civilu. Ten se za klienta pouze vydával, aby mohl prostitutku zatknout přímo při činu.

Carey působí v Saugerties ve státě New York, kde je prostituce ilegální. „Alison Carey byla zatčena za to, že žádala peníze výměnou za sexuální služby,“ píše Daily Freeman.

„Jsem hezká dáma hledající pány, kteří vyhledávají trochu zábavy a chtějí se dostat do světa potěšení, které vám nemůže poskytnout jiná žena,“ psala zpěvaččina sestra ve svých inzerátech.

K reklamě hrála skladba Fantasy, kterou Mariah Careyová nazpívala v roce 1995.

Policejní šéf Joseph Sinagra uvedl, že všichni klienti Alison Carey by měli vyhledat lékařskou pomoc, pokud s dotyčnou souložili bez ochrany.

Mariah Carey se s vlastními sourozenci nestýká mnoho let. V dubnu tohoto roku ji Alison prostřednictvím klipu nahraného na internetu požádala o pomoc.

„Mariah, miluju tě, zoufale potřebuji tvou pomoc. Prosím, nezříkej se mě takto!“ žádá Alison mladší sestru v klipu.

Alison prý loni prodělala hrubé fyzické napadení při útoku ve svém domě a má těžce poškozený mozek. Jediným řešením její situace je náročná operace mozku, při níž však může přijít o život. Jenže na zákrok nemá peníze.

„Během posledních let Mariah utratila stovky tisíc dolarů při podpoře Alison a jejích dětí. Mariah její širokou rodinu podporuje už více než dvacet let,“ uvedl v dubnu zpěvaččin mluvčí.

Do případu se vložil také jednapadesátiletý bratr Morgan Carey, který britskému deníku The Sun řekl, že jeho mladší sestra je proradná čarodějnice, která myslí jen na sebe.

„Zcela určitě utratí mnohem víc za žrádlo pro své psy, než by zaplatila za jistotu, že bude o její sestru řádně postaráno… Tvoje sestra umírá a strádá a kde jsi ty? Myslíš si, že jsi tak úžasná, ale jsi čarodějnice… Mariah musí zakročit. Přiletěl jsem loni z Havaje, když Alison odpojili od dýchacího přístroje, myslel jsem, že umře. Ale moje sestra se ani neukázala v nemocnici. Alison se zoufale snaží kontaktovat Mariah pořád dokola. Ta ale nikdy neodpoví,“ zlobil se Carey v rozhovoru pro The Sun.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související