Charlie Sheen omezil alimenty všem svým dětem

Velikost textu: AAA

30. 8. 2016

Herec Charlie Sheen býval nejlépe placeným televizním hercem všech dob. Nikdo před ním neměl tak tučné honoráře za seriálové role. Jenže problémová hvězda byla nakonec z pořadu Dva a půl chlapa vyhozena a příjmy se začaly tenčit. Také proto už soud několikrát žádal, aby snížil výši alimentů, kterou musel vyplácet svým čtyřem potomkům. Teď se mu konečně podařilo královské sumy snížit na polovinu a to bez soudních tahanic. S oběma bývalými se domluvil.

Exmanželky Brooke Mueller a Denise Richards tak dostávají pro své děti jen polovinu toho, co posledních dvanáct či sedm let.

Charlie má s Denise dvanáctiletou Sam a jedenáctiletou Lolu, s Brooke má sedmiletá dvojčata Boba a Maxe. Z předchozího vztahu s Paulou Profit má jednatřicetiletou Cassandru, na niž ale samozřejmě už mnoho let platit nemusí.

Padesátiletý herec vyplácel Denise i Brooke každý měsíc pětapadesát tisíc dolarů – asi 1,3 milionu korun. Částka byla snížena na pětadvacet tisíc dolarů měsíčně, tedy asi 600 tisíc korun.

Charlie loni přiznal, že je HIV pozitivní. A kvůli tomu prý neměl od počátku roku sex. „HIV není zrovna nejlepší věta k seznamování… Ale velmi by vás překvapilo, o kolik víc toho teď můžete dosáhnout a co všechno se můžete naučit, když se nesnažíte mít pořád jenom sex. Dělal jsem si z té diagnózy legraci, protože jsem musel… Je to v pohodě. Chci říct, sex nikam nesměřuje. Je tu pořád. A když je dostupný, úžasné. Když není, žádný problém. Aspoň tak strávím víc času se svými rodiči, víte?“ svěřil Charlie v rozhovoru pro deník The Sun.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související