Milenec Rihanny: Jsem do ní zamilovaný od svých dvaadvaceti

Velikost textu: AAA

30. 8. 2016

Zpěvačka Rihanna dostala na předávání hudebních cen MTV VMA jednu z prestižních trofejí – Cenu Michaela Jacksona za průkopnický přístup. A toto vyznamenání jí osobně předával její kamarád a také milenec Drake. Ten během úvodního projevu prohlásil, že barbadoskou rodačku, vlastním jménem Robyn Fenty, miluje už od svých dvaadvaceti let.

„Poprvé jsem potkal Robyn Fentyovou v roce 2005, natáčela hudební klip v restauraci zvané Avocado v Torontu. Ta píseň se jmenovala Pon de Replay a režisérem byl Littele X… Byl jsem jí představen ještě jako děcko, které dělalo hudební doprovod v restauraci lidem u večeří. Je těžké uvěřit, že o jedenáct let později jsme se všichni tři potkali, abychom vyrobili vizuální podklad k písní Work. Dnes zná každý Little X jako Directora X, mě jako Draka a ne jako děcko, co vám zpívá k těstovinám. Ale jedenáct let později všichni stále znají Rihannu jako jedinou a pravou Rihannu… Milujeme tuto ženu, která se nezměnila od prvního dne. Je to někdo, do koho jsem zamilovaný od svých dvaadvaceti let. Je jednou z mých nejlepších přátel na celém světě. Celou svou dospělost k ní vzhlížím, i když je mladší než já. Je to žijící a dýchající legenda našeho oboru,“ prohlásil Drake na Madison Square Garden v New Yorku.

Rihanna na MTV VMA v neděli večer celkem čtyřikrát vystupovala. S Drakem randila v letech 2009, 2010 a 2014. Letos se opět ukazují často na veřejnosti spolu.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související