Reese Witherspoon chce po 15 letech natočit další Pravou blondýnku

Velikost textu: AAA

30. 8. 2016

Po patnácti letech od premiéry prvního filmu s titulem Pravá blondýnka se Reese Witherspoon rozhodla natočit druhé pokračování. Stejně jako první díl z roku 2001 i první pokračování Pravá blondýnka 2 z roku 2003 bylo v kinech úspěšné. Ačkoli má Reese už čtyřicet, uvažuje, že tohle téma uzavře druhým pokračováním a učiní tak z příběhů o právničce Elle Woodsové trilogii.

„Milovala jsem natáčení Pravé blondýnky, protože miluju růžovou! Byla to opravdu zábava. Mohla jsem nosit všechny ty úžasné kostýmy a každý den jsem pracovala s pejskem. Miluju psy! Spousta lidí se mě ptala, jestli hodláme natočit další Pravou blondýnku, uvažujeme o tom,“ napsala Reese na Facebooku.

Herečka také přiznala, že ji fanoušci žádají o reprízu módní návrhářky Melanie z filmu Holka na roztrhání, v němž se objevila s Patrickem Dempseym a Joshem Lucasem.

„Miluju Holku na roztrhání! Nevím o tom, že bychom točili pokračování, ale pokud mi Disney zavolá, moc ráda bych natočila Holku na roztrhání 2,“ přiznala Witherspoonová.

Ačkoli ani jeden z výše zmíněných snímků není oceňován kritikou, Reese uznání za svou hereckou práci získala v roli June Carter z filmu Walk The Line z roku 2005. Vynesla jí dokonce Oscara. Loni byla nominována na dalšího za roli ve filmu Divočina.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související