Renée Zellweger: Už jsem prahla po Hollywood

Velikost textu: AAA

31. 8. 2016

Renée Zellweger se po šesti letech vrátila do Hollywoodu. V roce 2010 tvrdila, že jí filmování více energie bralo než dávalo, tak se stáhla do soukromí. Teď po natáčení třetího dílu o Bridget Jones ale přiznává, že jí Hollywoodu už nesmírně chyběl a měla šílenou potřebu opět se zapojit do tvůrčího procesu.

„Dychtila jsem opět horečně po tvůrčím procesu. Když jsem přestala točit filmy, bylo to proto, že mi to víc bralo než dávalo. Bylo to kvůli způsobu života, který jsem vedla, a nemyslím si, že člověk může být dobrý v tvůrčím médiu, pokud není vděčný za příležitost se na něm podílet,“ vysvětlila sedmačtyřicetiletá rodačka z Texasu.

Během posledních šesti let hodně cestovala a snažila se porozumět sobě samotné.

„Plánovala jsem, že si po Chicagu vezmu nějaké volno, ale pak tu byly najednou příležitosti, které má člověk jedinkrát za život, které jsem nechtěla propásnout. Pak jsem si uvědomila, že to tak ale nejde dělat napořád, tak jsem se rozhodla, že budu sledovat, co se stane, když nechám příležitost, kterou má člověk jednou za život, utéct a být v klidu a sledovat, co dokážu vytvořit. Myslím, že cestovat mimo vyznačené cesty je dobrý nápad pro kohokoli, protože je to nezbytné pro chápání nejen zbytku světa, ale také sebe samotného,“ dodala Zellweger v interview pro magazín American Way.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související