Dcera Michaela Jacksona se udobřila s matkou trpící rakovinou

Velikost textu: AAA

1. 9. 2016

Paris Jackson se usmířila se svojí matkou Debbie Rowe. Prostředí z dětí Michaela Jacksona hodilo za hlavu neshody se zdravotní sestrou, která byla manželkou popového krále v letech 1996 až 1999. A to vše kvůli rakovině prsu, jíž sedmapadesátiletá Rowe trpí. Paris s ní přitom přestala komunikovat před dvěma roky.

Přitom v roce 2009, když Jackson náhle zemřel, byla Debbie jednou z těch, na koho se Paris upnula. Před dvěma roky se ale rozkmotřily, teď je dala dohromady nemoc Rowe. Na tu v září čeká náročná chemoterapie a ozařování.

Paris od otcovy smrti vystupuje jako hlasitá zastánkyně jeho památky a odmítá jakékoli zprávy, které by kredit hvězdy očerňovaly. Snaží se být také prostředníkem mezi sourozenci a ostatními příbuznými. Nedávno zveřejnila báseň svého staršího bratra Prince, který ji složil k otcovým nedožitým osmapadesátým narozeninám.

„Dnes oslavujeme narozeniny legendy, ale nezapomínejme oslavit Člověka. Tohle je sonet pro něj,“ napsal Prince na svém profilu na Twitteru. Jeho verše obsahují větu: „Je to archanděl známý jako Michael, je s námi a našimi slzami, které musíme potlačit.“

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související