Victoria Beckham přišla na první rande s Davidem opilá

Velikost textu: AAA

6. 9. 2016

Módní návrhářka Victoria Beckham přišla na první rande se svým manželem opilá. Potkali se v devadesátých letech, kdy ona jako Victoria Adams byla hvězdou skupiny Spice Girls a David Beckham se profiloval jako nejlepší fotbalista konce dvacátého století. I když měla Victoria tehdy přihnuto, prý se zamilovala na první pohled. Měl štěstí, její rande na tom bylo stejně.

Tedy ne že by byl David opilý, ale stejně jako Victoria se zamiloval na první pohled.

„Ano, láska na první pohled existuje. Stane se ti to v salónku klubu Manchester United, ačkoli budeš trochu opilá, takže očekávej, že detaily budou rozmazané,“ napsala Victoria svému mladšímu já v říjnovém vydání britského magazínu Vogue.

„Zatímco ostatní hráči stojí u baru a pijí s kamarády, uvidíš Davida stát opodál s rodinou. (On ještě ani není v prvním týmu v tuto chvíli, ty jsi ta slavná.) A má tak milý úsměv. Ty, také, jsi nablízku své rodině a budeš si myslet, jak jste si podobní. On jde a požádá tě o číslo. (Má stále letenku z Londýna do Manchesteru, na kterou ho napíšeš,)“ pokračuje Beckham v dopise psaném sobě samé.

David pár měsíců po tomto setkání Victorii požádal o ruku a ona souhlasila. V roce 1999 s vzali a dnes spolu mají čtyři děti.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související