Mariah Carey myslí jen na sebe a kašle na rodinu, tvrdí její bratr

Velikost textu: AAA

6. 9. 2016

„Mariah Carey je obyčejná sebestředná mrcha.“ Těmito slovy počastoval svoji mladší sestru Morgan Carey. Podle jedenapadesátiletého muže si slavná zpěvačka jiné označení nezaslouží – za to, že se staví zády ke své rodině, především k sestře Alison, která byla minulý týden zadržená za prostituci. „Mariah se nestará o nikoho jiného než o sebe. Všichni jsou jí ukradení,“ řekl novinářům Morgan Carey, podle nějž nikdo z rodiny nestojí o zpěvaččiny peníze, ale o to, aby se s nimi stýkala a podala jim pomocnou ruku, když je potřeba.

Zpěvaččin mluvčí na slova Morgana Careye reagoval zprávou, že šestačtyřicetiletá Mariah v posledních letech pomohla své starší sestře a jejím dětem „stovkami tisíc dolarů“. „Myslím, že tím udělala jen víc škody, než užitku. Nikdy jsem nepochopil, jak může posílat tak obrovské částky drogově závislému člověku,“ kroutí nevěřícně hlavou zpěvaččin bratr. Morgan a Mariah spolu nepromluvili už šest let, dříve přitom k sobě měli podle všeho velmi blízko. Morgan si dokonce připisuje zásluhy za sestřinu slávu.

Alison Carey zadržela minulý týden v New Yorku policie, když sedla na lep policistovi, který předstíral, že má zájem o sex za peníze. Mariah, která je zasnoubená s miliardářem Jamesem Packerem a která má s bývalým partnerem Nickem Cannonem pětiletá dvojčata, se se sestrou, která je o čtyři roky starší, viděla naposledy v roce 1994.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související