Romance Taylor Swift a Toma Hiddlestona je prý v troskách

Velikost textu: AAA

7. 9. 2016

Co rychle vzplane, často rychle vyhoří a brzy zhasne. A zřejmě to platí také o citech zpěvačky Taylor Swift a herce Toma Hiddlestona. Svět překvapili v červnu tohoto roku svým vztahem, který se vášnivě a romanticky rozhořel jen pár dní poté, co se country hvězda rozešla s Calvinem Harrisem. Jenže ačkoli se nový pár začal od prvních společných dní chovat, jako by byl před svatbou, teď to vypadá, že do zimy s dechem nevydrží.

„Tom chce, aby jejich vztah byl veřejný, dokonce požádal Taylor, aby ho doprovodila na předávání cen Emmy, ale Taylor chce jejich soukromý život držet mimo oči veřejnosti. Tomova potřeba mít vztah veřejný hned od počátku jí není příjemná. Snažila se to přijmout, ale bojí se, že je zamilovaný do představy, že je s ní, nikoli do ní samotné kvůli láskyplným důvodům. Taylor je nezávislá mladá žena a necítí potřebu mít partnera za každou cenu, aby byla kompletní,“ píše britský deník The Mail.

Pětatřicetiletý herec si o devět let mladší přítelkyni nejdříve vozil všude s sebou. Dokonce ji bral do Austrálie na natáčení. Hiddleston ale od počátku odmítal, že jeho poměr se Swift je účelový a má mu zvýšit oblíbenost u veřejnosti.

„No, hm. Jak to nejlépe objasnit? Má se to tak, podívejte, pravda je, že Taylor Swift a já jsme spolu a jsme spolu šťastní. Děkuji, že se ptáte. To je pravda. Není to propagační senzace,“ prohlásil na počátku léta Hiddleston.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související