Potvrzeno: Taylor Swift a Tom Hiddleston se rozešli

Velikost textu: AAA

8. 9. 2016

Tři měsíce trval vztah zpěvačky Taylor Swift a herce Toma Hiddlestona. Jejich kamarádka magazínu People potvrdila, že se dvojice rozešla. Vydat se každý svou cestou prý dohodli po přátelské domluvě a není mezi nimi ani zrnko zášti či křivdy. Randit spolu začali na počátku června, aby do září vešli opět každý sám jako nezadaný.

Byl to přátelský rozchod,“ cituje svůj zdroj magazín People. Toma a Taylor od počátku června nikdo neviděl jednoho bez druhého. Doslova k sobě přirostli. V červenci se to ale náhle změnilo a od 27. dne tohoto měsíce je nikdo neviděl pospolu. V polovině srpna přiletěl Tom z Austrálie, kde natáčí film, na Rhode Island do Taylořina domu. A pak nastalo úplné ticho. Na počátku září se poprvé objevily titulky se slovy krize, vztah v troskách či rozchod.

Když se v červnu objevil pětatřicetiletý hollywoodský hezoun po boku šestadvacetileté country hvězdy, zalapali všichni po dechu. Jen pár dní předtím se rozešla s Calvinem Harrisem. Vztah nabral na rychlých otáčkách. Milenci si představili vzájemně rodiče a Taylor strávila s Tomovou matkou několik dní v Anglii na venkově. Pak následovaly romantické dovolené v Itálii a Austrálii, kde se oba nezdráhali veřejných projevů vášnivých citů. Oba od počátku odmítali, že jsou spolu kvůli popularitě.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související