Expřítel Taylor Swift: Po rozchodu s ní nastalo peklo

Velikost textu: AAA

9. 9. 2016

Dýdžej Calvin Harris poprvé otevřeně hovořil o nepříjemném rozchodu s Taylor Swift. A podle něj byl patnáctiměsíční vztah úžasný a na rozchodu jako nevyhnutelném řešení jejich situace se oba shodli. Do té doby neměl nejmenší problém, peklo prý ale rozpoutala média a nastalo kvůli sociálním sítím ve chvíli, kdy už oni dva měli jasno.

„Je to velmi obtížné, když něco, co považuji za velmi osobní, se probírá tak veřejně. Následky vztahu byly mnohem více probírány v médiích než ten vztah sám. Když jsme byli spolu, velmi pečlivě jsme dbali na to, aby to nebyl mediální cirkus. Ona respektovala moje potřeby v tomto smyslu. Neumím být totiž dobrou celebritou,“ svěřil Calvin magazínu GQ, v němž rozhovor s ním vyjde v říjnové edici.

„Ale když to skončilo, celé to peklo prasklo. Teď vidím, že problém na Twitteru byl výsledkem mého podlehnutí všemu tomu tlaku. Trvalo mi chvíli, než jsem si uvědomil, že na tom vůbec nezáleží. Jsem pozitivní člověk. Pro oba to byla nedobrá situace. Nebylo to zcela jasně to pravé, tak to skončilo, ale všechno to špatné se stalo až potom,“ dodal skotský hezoun.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související