Tom Daley se hádá se snoubencem kvůli tomu, kde budou mít svatbu

Velikost textu: AAA

12. 9. 2016

Olympijský skokan do vody Tom Daley se začal hádat se svým snoubencem Dustinem Lancem Blackem. Dvaadvacetiletý britský sportovec přijal jeho žádost o ruku s tím, že se vezmou po skončení letní olympiády v Riu. A několik týdnů po tomto velkém sportovním svátku začali o svatbě uvažovat. Jenže zatím nestanovili to zásadní – místo konání. Britský občan Tom chce mí veselku v USA, zatímco Američan Dustin ji chce naopak v Británii.

„Já se chci brát za vodou a on chce mít svatbu tady, takže kdo ví? Dávám si pár měsíců volna. Ještě jsme svatbu nezačali plánovat do posledního detailu,“ svěřil Tom deníku The Sun.

Zatímco místo konání není stále jasné, termín už prý mají a připadá na příští rok.

„Bude to rozhodně příští rok… Je to náš poolympijský projekt, věc, na kterou se těšíme,“
tvrdí rodák z anglického Plymouthu.

Dustin a Tom žijí trvale v Londýně, ačkoli často pobývají také v Los Angeles. Daley se po skončení sportovní kariéry hodlá věnovat především rodině.

„Otázkou není, jestli, ale kdy. Vždy jsem říkal, že budu skákat tak dlouho, dokud mi to dovolí tělo, ale krásou atletiky je to, že do důchodu jdete mladí a máte celý život před sebou. Jakmile skončím se skákáním, budou tu jiné aktivity, které hodlám objevovat. Rodina byla vždy obrovskou věcí pro nás. To je to, co chceme,“ dodal Daley.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související