Čtyřicet let po smrti vyjde nová deska Elvise Presleyho

Velikost textu: AAA

12. 9. 2016

Téměř čtyřicet let po smrti zpěváka Elvise Presleyho vychází jeho nové album. Od poloviny října bude na trhu díky vydavatelství Sony Music a ponese titulní název The Wonder Of You: Elvis Presley With The Royal Philharmonic Orchestra. Elvisovy největší hity doprovází britský Královský filharmonický orchestr a jedná se už o druhý podobný projekt, o němž Presleyho bývalá manželka Priscilla hovoří jako o „Elvisově splněném snu“.

Loni vydala Presley album If I Can Dream: Elvis Presley With The Royal Philharmonic Orchestra a stalo se obrovským hitem po celém světě. Elvisův zpěv byl ve studiu vystřižen a vyčištěn a připojen k nově nahraným podkladům Královského filharmonického orchestru. Producenti Don Reedman a Nick Patrick pracovali celý rok v londýnských Abbey Road Studios, aby Presleyho fanouškům připravili dalších čtrnáct hitů. Mezi nimi nechybějí Amazing Grace, Kentucky Rain, Always On My Mind či I‘ve Got A Thing About You Baby.

„Elvis vždy miloval velké operní vokály. Často jsme mluvili o jeho zájmu nahrávat takové materiály, které by mu v tomto prostředí dovolily zpívat. Je úžasné, že ho dnes můžeme slyšet v těchto nahrávkách, v nichž vystupuje s Královským filharmonickým orchestrem… Miloval by tyto nahrávky a jsem velmi šťastná, že jsme mohli Elvisovi a jeho fanouškům splnit sen,“ uvedla Presley.

Album obsahuje tyto songy:

1. A Big Hunk O‘ Love
2. I‘ve Got A Thing About You Baby
3. Suspicious Minds
4. Don‘t
5. I Just Can‘t Help Believin‘
6. Just Pretend
7. Love Letters
8. Amazing Grace
9. Starting Today
10. Kentucky Rain
11. Memories
12. Let It Be Me
13. Always On My Mind
14. The Wonder Of You

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související