Jane Fonda a Robert Redford si po 37 letech zahrají milence

Velikost textu: AAA

13. 9. 2016

Hollywoodští bardi Jane Fonda a Robert Redford se před kamerou potkali jako milenci naposledy v roce 1979. Po sedmatřiceti letech pro ně připravila společnost Netflix scénáře, v němž si zahrají milenecký pár znovu. Jen budou poněkud starší. Jane je osmasedmdesát a Robert v srpnu oslavil rovnou osmdesátku.

Dvě filmové ikony budou hrát ve filmu s názvem Our Souls at Night (Naše duše v noci), který televize Netflix uvede příští rok. Spolu s nimi se ve snímku objeví také Bruce Dern a Judy Greer. Natáčet se začne teď v září v Coloradu.

V Elektrickém jezdci z roku 1979 si Robert zahrál vysloužilého kovboje Sonyho, který holduje chlastu a trochu má problém dodržovat podmínky smlouvy svého zaměstnání. V sedle koně ověšeného žárovkami propaguje ranní cereálie. Když jednou zjistí, že kůň – maskot firmy mající hodnotu dvacet milionů dolarů – je vážně nemocný a společnost ho dopuje steroidy a léky, aby mohl vystupovat, rozhodne se pro komplot. Na oři ujede neznámo kam, aby zvíře uzdravil a pustil do volné přírody. Majitel firmy po něm marně pátrá, najít Sonyho se podaří ale právě investigativní novinářce v podání Jane Fonda. Té ale láska k Redfordově postavě a soucit s koněm změní profesní plány.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související