Chris Evans: Že mi skvělá role zajistí holku, jsem zjistil už ve dvanácti

Velikost textu: AAA

14. 9. 2016

Herec Chris Evans prý dobře ví, co v očích ženy pro muže znamená mít hlavní roli. Atraktivita takového jedince mnohonásobně stoupne. On s tím má dobré zkušenosti už od dvanácti. Když v šesté třídě dostal dobrou roli, okamžitě měl jednu z největších krasavic ve škole na svém krku. Jakmile o roli přišel, odkopla ho. Představitel Kapitána Ameriky dodnes využívá výhod souvisejících s hlavními rolemi.

„V šesté třídě jsem hrál vedlejší roli v divadelním představení Crazy Camp. Skončil jsem s jednou z nejpopulárnějších dívek. Jakmile ale hra skončila, tak mi dala kopačky. Takže už v tak mladém věku jsem se naučil, jakou moc má zisk dobré role,“ vtipkoval pětatřicetiletý hezoun v rozhovoru pro magazín W.

Muži to mají ale podle Evanse v Hollywoodu skutečně lehčí než ženy. Mají totiž devětkrát víc rolí.

„Když jste chlap, je to úplně jiné prostředí. Myslím, že rozdíl mezi pohlavími je v Hollywoodu všudypřítomný, a myslím, že ve spoustě případů si to ani neuvědomíte. Není to jen kvůli smlouvám a honorářům. Když se podíváte na jakýkoli projekt, zřejmě tam bude devět rolí pro muže a jedna pro ženu. Takže ještě než se dostanete k penězům, už je tam hluboko zakopaný problém,“ dodal Chris.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související