Victoria Beckham: Mé děti mě zbožňují jako Spice Girls

Velikost textu: AAA

15. 9. 2016

Victoria Beckham propadla před lety módnímu návrhářství a zanevřela na svou pěveckou kariéru. Když se tak po dvaceti letech od svého debutu rozhodly členky skupiny Spice Girls opět koncertovat, otočila se k nim zády. A to navzdory tomu, že doma pro své děti je především jednou z nich – Posh Spice. A může si za to sama. Potomkům pustila film Spice World z roku 1997, aby jim dokázala, jak slavná byla jejich máma v devadesátých letech.

„Znají dobře Spice Girls. Vědí, že máma nosila vysoké podpatky a špulila rty… Jsou na mě hrdí. Koukali jsme na film spolu,“ přiznala Victoria v rozhovoru se Sethem Meyersem.

Přestože skupině vděčí za slávu, úspěch a peníze, díky nimž mohla rozjet byznys v módě, odmítla Victoria účastnit se oslav dvacetiletého výročí debutu Spice Girls. Pěvecký talent po matce zdědil nejmladší syn Cruz.

Je tak muzikální, Cruz. Vůbec jsme netušili, že umí tak dobře zpívat. Byl vždycky jedním ze synů, co hraje fotbal. Jednoho dne ale seděl vzadu v autě a začal zpívat. A já jsem strnula, páni, ty umíš zpívat!“ dodala Beckham.

Nejstarší syn Brooklyn se krom fotbalu snaží prosadit jako fotograf a prostřední ze synů Romeo tíhne k modelingu. Nejmladší pětiletá Harper je ještě příliš malá na to, aby bylo jasné, kudy v životě vykročí.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související