Usnula jsem během rozhovoru, přiznala Renée Zellweger

Velikost textu: AAA

15. 9. 2016

Natáčení filmu není pro herce zdaleka nejtěžší prací. Když totiž oslaví dotočnou, musejí začít nabírat síly na skutečnou dřinu – propagaci snímku a jeho premiéry po světě. Vyčerpávající kolotoč cestování po různých velkoměstech a stovky rozhovorů s médii z celého světa se podepíšou na kondici natolik, že hlavní hvězda vypadá na tiskové konferenci jako zombie či dokonce během interview usne. Stalo se to nedávno také Renée Zellweger.

Sedmačtyřicetiletá představitelka Bridget Jones teď v rozhovoru s Jimmym Fallonem přiznala, že usnula během jednoho interview v Londýně.

„Myslím, že jsem usnula během rozhovoru asi tak před měsícem v Londýně. Pořád jsem u toho mluvila, ale byla jsem úplně mimo… Když jsem opět přišla k sobě, říkám si, páni, pořád mluvíš. Ale když jsem se podívala na jeho obličej, bylo jasné, že si mého spánku všiml!“ přiznala rodačka z Texasu.

Zellwegerová se kvůli hektickému životnímu stylu střídání natáčení a propagace filmů před sedmi roky stáhla z Hollywoodu. Šest let se věnovala jen sobě. Ale pak jí herectví začalo chybět.

„Dychtila jsem opět horečně po tvůrčím procesu. Když jsem přestala točit filmy, bylo to proto, že mi to víc bralo než dávalo. Bylo to kvůli způsobu života, který jsem vedla, a nemyslím si, že člověk může být dobrý v tvůrčím médiu, pokud není vděčný za příležitost se na něm podílet,“ vysvětlila.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související