Mel C: Vztahy ve Spice Girls jsou teď trochu podivné

Velikost textu: AAA

20. 9. 2016

To, že odmítla Victoria Beckham návrat do skupiny Spice Girls, ostatní členky čekaly. Už před lety začala kariéru v módním návrhářství a má čas sotva na vlastní rodinu. Jenže když se zády ke comebacku po dvaceti letech otočila i Mel C, zbývajícím členkám spadla brada. A dosud to dvaačtyřicetileté britské hvězdě neodpustily. Ta teď komentovala vztahy s Mel B, Geri Horner a Emmou Bunton jako „trochu podivné“.

„Je to teď trochu podivné, abych byla upřímná. Bude to tak, ne? Ale vím, že to překonáme. Všechny jsme si spolu prošly mnoha věcmi a jsme ta pětka holek, které dokázaly neskutečnou věc, a to nás bude navždy sjednocovat. Mojí noční můrou je, že si lidé myslí, že jsem se otočila zády ke Spice Girls, protože si myslím, že mé vlastní album bude lepší. Nebude. Vím, že nebude,“ svěřila Mel C magazínu Event.

Jenže pro tzv. Sporty Spice nebyla devadesátá léta jen obdobím neskutečné slávy. Ve skupině trpěla poruchou příjmu potravy a poruchou přijetí vlastního vzhledu.

„Když byly Spice Girls na vrcholu, nemohla jsem se podívat na sebe do zrcadla, protože se mi nelíbilo, co jsem tam viděla. Deprese, poruchy příjmu potravy, posedlost nadměrným cvičením, prošla jsem si tím vším. Prostě jsem necítila, že se chci vrátit. Milovala jsem to, co jsme dokázaly jako Spice Girls a část ve mně bude vždy Sporty Spice, dokud neumřu,“ dodala Melanie Chisholm během interview.

A přiznala také, že se nechtěla účastnit ani comebacku v roce 2007 a olympiády v roce 2012.

„Už jsme se jednou vrátily a já nechtěla ani tohle. Ale přemluvili mě a bylo to správné, užily jsme si to, pak jsme hrály na ukončovacím ceremoniálu olympiády v roce 2012. Tam to tehdy podle mě mělo skončit navždy. Někdy musíte říct ne,“ dodala Mel C.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související