Jared Leto prohrál spor s magazínem, který zveřejnil jeho výsměch Taylor Swift

Velikost textu: AAA

26. 9. 2016

Herec Jared Leto nemá valného mínění o zpěvačce Taylor Swift. Ale zřejmě nestojí o to, aby to ona či veřejnost věděli. Jenže při lamentování o rodačce z Tennessee ho natočil Naeem Munaf, který nahrávku poskytl magazínu TMZ. Ten nahrávku zveřejnil a Jared ho zažaloval. Soud jeho námitku teď zamítl.

Podle vyjádření soudce Ronalda Lewa nebyl Leto majitelem nahrávky a nemá tedy právo proti zveřejnění cokoli namítat.

Jared v nahrávce komentuje Taylor a její album 1989 a mimo jiné říká: „Ona je mi úplně u prdele.

Loni se Leto pustil do války s bulvárním webem Lipstick Alley, který umožňuje čtenářům živě diskutovat o různých tématech týkajících se celebrit. V případě Jareda se hovořilo o jeho penisu. Lépe řečeno o jeho „obřím penisu“. Fotky dokazující hercův nadměrný vývin v pohlavní oblasti kolují internetem. A jsou zdrojem oněch diskuzí. On v srpnu minulého roku prostřednictvím právničky webu vzkázal, že ho bude žalovat za poškozování dobrého jména. Odpověď právníka tohoto bulvárního magazínu byla na celém případu nejvtipnější.

Leto poslal na Lipstick Alley advokátku Allison S. Hartovou, která varovala provozovatele, že pokud neodstraní diskuzi o penisu jejího mandanta, bude je žalovat.

Advokát Paul Alan Levy odpověděl v dlouhém právnicky odpovídajícím dopise, z něhož jsou některé části otištěny v médiích a na internetu. Především ty vtipné. Dotyčný právník totiž nepostrádá smysl pro humor.

„Některé z těch příspěvků, které vám vadí, se mi nejeví vůbec jako poškozující dobré jméno. Dva z těch příspěvků jednoduše zmiňují tvrzení, která lze nalézt různě na internetu, a sice že váš klient má obrovský penis. Jen stěží jsem schopen chápat, jak by tato tvrzení mohla poškodit pověst vašeho klienta, dokonce i kdyby byla lživá. Je dáno, jak to chápu, že obvinění muže z toho, že má malý penis, je dnes chápáno jako urážka,“ naspal Levy.

„Předpokládám, že osobně nevíte, jak velký je Letův penis nebo zda je drsný na své sexuální partnerky, také neuvádíte žádné důkazy, které by podporovaly vaše tvrzení, že naše příspěvky jsou lživé,“ uváděl dále advokát k mocnému pobavení čtenářů bulváru, internetových uživatelů a všech, kdo berou život s nadhledem.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související