Harry Styles zpochybnil návrat skupiny One Direction

Velikost textu: AAA

30. 9. 2016

Zpěvák Harry Styles zasadil ránu fanouškům skupiny One Direction. I když loni touto dobou i on sám sliboval, že se tato britská formace na hudební scénu vrátí, teď to zpochybnil. Věci se vyvíjejí jinak, než si zbývající členové představovali, a tak se jeví comeback v blízkém časovém horizontu jako nereálný.

On a jeho kolegové Louis Tomlinson, Liam Payne i Niall Horan si užívají sólovou kariéru a zatím na tom nehodlají nic měnit.

Na otázku, jaké jsou plány s One Direction, odpověděl: „Nevím. Když jsme začali, lidé se pořád ptali, kde si myslíte, že budete za pět let? Je to ale obtížná otázka k zodpovězení. Nikdy bych neřekl, že spolu nikdy už nic neuděláme, ale je pro nás dobré objevovat jiné věci. Možná v určitou chvíli budou všichni chtít zase něco udělat, ale bude lepší, když se to stane přirozeně, až všichni řeknou, hej, chceme to znova všichni. Pokud se to stane, bude to úžasné. Nikdy bych to nevyloučil. To je nejdůležitější, nejúžasnější věc, která se mi kdy stala, být v této skupině. Naprosto mi to změnilo život.

Dvaadvacetiletý Harry se teď krom zpěvu vrhl také na herectví. Příští rok v létě se objeví ve válečném velkofilmu Dunkerk. Snímek nese název severofrancouzského Dunkerku (Dunkerque), u něhož na jaře 1940 obklíčilo nacistické vojsko Spojence a donutilo je k opuštění Francie.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související