Niall Horan šokuje svět i kolegy z One Direction vydáním singlu

Velikost textu: AAA

4. 10. 2016

Zpěvák Niall Horan velmi příjemně překvapil své fanoušky. A tak trochu zaskočil kolegy ze skupiny One Direction, když bez předchozího oznámení vydal ve čtvrtek odpoledne debutový singl své sólové dráhy. Nazval ho This Town a zveřejnil také na internetu. Harry Styles, Liam Payne a Louis Tomlinson mu pogratulovali, i když je v sólovém snažení nečekaně předběhl.

Jeho hudbu v USA budou vydávat Capitol Records a v Evropě ho bude zastupovat Virgin EMI. Na prvním singlu irského zpěváka spolupracoval producent Greg Kurstin, který produkoval také hit Hello zpěvačky Adele.

Niall to chystal celé měsíce a vše držel jako tajemství do poslední chvíle. Nechtěl kolem své hudby dělat povyk a místo toho se snažil vytvořit něco, co se bude líbit fanouškům skupiny One Direction. Vydání prvního singlu před ostatními kolegy je jasný záměr. Niall je předběhl o den,“ píše deník The Sun.

Horan ale není prvním ze skupiny One Direction, kdo vydal sólový materiál. Loni ho předběhl Zayn Malik, jenže ten předtím stihl kvůli sólové dráze z formace dezertovat uprostřed světového turné.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související