Daniel Radcliffe útočí na Harryho Pottera: U divadelní hry bych se nebavil

Velikost textu: AAA

3. 10. 2016

Daniel Radcliffe se sice Harryho Pottera snaží setřást – a navíc odmítá v brzké budoucnosti čaroděje hrát v případném filmovém pokračování jeho osudu – ale zároveň nezvládá přijmout, že postavu z románů Joanne K. Rowling může hrát někdo jiný. Britská hvězda teď prohlásila, že se nepůjde podívat na divadelní představení Harry Potter a Prokleté dítě, protože by se neuvolnila a tedy nepobavila.

„Bylo by to dost divné, kdybych šel a sledoval to v davu nadšených fanoušků Harryho Pottera. Mám pocit, že někteří lidé by mě rádi sledovali, jak na to budu reagovat. Nechtěl bych ale rozhodně poutat pozornost od toho, co se děje na jevišti. Jdu do divadla, abych se uvolnil a užil si to. A možná bych se tady neuvolnil,“ svěřil Daniel v rozhovoru pro rozhlasovou stanici KISS FM.

Radcliffe také odpovídal na otázku, zda by si Harryho znova zahrál před kamerou, kdyby divadelní scénář převedli na filmový.

„Určitě ne v tuto chvíli. Nikdy bych si nezavřel dveře nebo něco tak, protože by to bylo hloupé. Ale jo, opravdu, teď bych do toho nešel,“ dodal Daniel.

Harrymu je v Prokletém dítěti sedmatřicet, což je o deset víc, než má právě Daniel.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související