Kiefer Sutherland: Alkohol si příliš užívám na to, abych se ho vzdal

Velikost textu: AAA

6. 10. 2016

Herec Kiefer Sutherland mnohokrát v životě doplatil na nadměrnou konzumaci alkoholu. Překážela mu v osobních vztazích i práci, přesto se nikdy nehodlá stát úplným abstinentem. Raději se pokouší pití mírnit, ale alkohol si prý příliš užívá na to, aby se ho vzdal úplně.

„Užívám si příliš ty okamžiky a ty vzpomínky… Ale v určitou chvíli jsem se rozhodl, správně či špatně, sám za sebe, že budu raději tvrdě pracovat, abych si mohl tyto chvíle občas užít. Než prostě úplně přestat. To je volba, kterou jsem učinil a s níž nadále žiju,“ uvedl devětačtyřicetiletý herec.

Hvězda seriálu 24 hodin ale prý nikdy v alkoholu neutápěla emoce, ani ty špatné.

„Nikdy jsem nebyl tím člověkem, pokud bylo něco špatně v mém životě nebo v nepořádku, nesnažil jsem se to utopit. Jednou z věcí, které miluju, je jít ven s přáteli a vyprávět si historiky a dát si prostě pár drinků. To je pravda. Když to říkám, můžu se ale podívat zpět na svůj život a říct velmi upřímně, že jediné špatné věci, které se mi v životě děly, byly proto, že jsem chodil do barů a pil s přáteli. Lhal bych, kdybych řekl, že nebyly chvíle, kdy jsem cítil, že se mi to vymklo z rukou. Takže je to věc, která mě v životě tak nějak postrkovala a brzdila zároveň,“ prohlásil Kiefer.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související