Geri Halliwell je těhotná. Ohrozí to návrat Spice Girls?

Velikost textu: AAA

12. 10. 2016

Zpěvačka Geri Horner čeká druhé dítě. Bude to její první potomek s manželem Christianem Hornerem, jehož ženou se stala loni v květnu a dokonce se vzdala svého příjmení Halliwell. Ani těhotenství a mateřství však prý neohrozí návrat skupiny Spice Girls, který Geri s kolegyněmi Emmou Bunton a Mel B připravují na příští léto.

Geri ukázala vypouklé bříško v pondělí 10. října na předávání cen časopisu Attitude. Horner převzala čestné ocenění za podporu sexuálních menšin Honorary Gay Award. Na večírek ji doprovodila její kamarádka a kolegyně ze skupiny Emma Bunton. Obě zářily štěstím a potvrdily, že se Spice Girls navzdory těhotenství za rok v červenci vrátí.

„Vím o tom už nějakou chvíli a musela jsem to tajit, takže je úžasné, že už je to teď konečně venku. Jsem nadšená, ona bude úžasná máma, už tedy dvojnásobná. Budu jí dítě hlídat, ale všechny jsme pracující mámy, takže žádné rady ode mě nepotřebuje. Je to velmi vzrušující,“ svěřila Bunton deníku The Mirror.

Geri se stala loni v květnu paní Horner, když si vzala šéfa stáje Red Bull Formule 1 Christiana Hornera. Během svatby jim družičku dělala zpěvaččina prvorozená dcera Bluebell.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související