Proč už Robbie Williams netančí jako dřív? Přišel s vysvětlením

Velikost textu: AAA

13. 10. 2016

Zpěvák Robbie Williams přispěchal s omluvou za to, že už není na pódiu tak mrštný při tanečních číslech jako v devadesátých letech. Nemůže prý za to věk, neboť je mu sotva dvaačtyřicet a jiní vrstevníci skotačí na koncertech jako dvouletí kozlíci. Důvodem hudebníkovy omezené pohyblivosti je choroba. Robbie prý totiž trpí artritidou.

Degenerativní onemocnění oporné soustavy člověka snižuje pohyblivost a působí při náročných číslech velké bolesti.

„Mám v zádech artritidu, takže nemůžu moc energicky kopat do balónu. Mám velmi stažené podkolenní šlachy a sotva znatelná lýtka. Na svatbě tančím jako opilý dědek. Ale musím vždycky něco předvést, abych vyplnil čas na jevišti,“ přiznal Robbie v rozhovoru pro Evening Standard.

Williams také tvrdí, že dcera Teddy a syn Charlie mu změnily život tím, že se přestal zabývat svými neurózami a závislostmi a musí přesměrovat pozornost právě na potomky.

„Děti naprosto odvrátily mou pozornost od mých neuróz a závislostí. Můj život je desetkrát lepší. Táta jde do práce a všechno dává smysl. Tohle je má práce. Není to normální zaměstnání. Ale děti tomu všemu daly smysl,“ dodal britský zpěvák.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související