Lindsay Lohan má v Aténách noční klub Lohan

Velikost textu: AAA

17. 10. 2016

Herečka Lindsay Lohan podniká v řadě oborů, nově je také majitelkou nočního klubu. Otevřela si ho s přítelem Dennisem Papageorgiem, který většinu podílů převedl na americkou hvězdu. Ona je tak teď majoritní vlastnicí baru, který se navíc jmenuje po ní. Lohan.

Papageorgiou je novou láskou hollywoodské krásky, která nedávno za kontroverzních okolností ukončila vztah s ruským milionářem Egorem Tarabasovem. Mladší přítel ji prý fyzicky napadal a sousedé byli svědky řady velmi vášnivých výměn názorů.

Dennis je podnikavý člověk a věří, že Atény na noční bar typu Lohan dlouho čekaly. „Lindsay a Dennis se chystají na to, že ve svém podniku v Aténách přivítají aténské enfant gâté a také Lindsayin hollywoodský kroužek,“ píše New York Post s tím, že otevření se plánuje na sobotu 15. října.

Dennis je prý mužem, který vstoupil do jedné fyzické potyčky mezi Lohan a Tarabasovem během oslav třicátých narozenin herečky, kterou pořádala na řeckém ostrově Mykonos. Papageorgiou randil před Lindsay s modelkou Noelle Koutr.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související