Kamaráda Orlanda Blooma našli mrtvého. Měl promluvit o UFO

Velikost textu: AAA

19. 10. 2016

Devětatřicetiletého Maxe Spierse našli mrtvého na kanapi ve Varšavě. U úst měl černou tekutinu a nejevil známky života. Přestože úřady odmítly na těle bývalého spolužáka herce Orlanda Blooma vykonat pitvu, prohlásily, že zemřel přirozeně. Jeho matka Vanessa Bates ale tvrdí, že byl zavražděn. A možná vládou či tajnými agenty. Chtěl totiž promluvit o UFO a politické korupci. Matce pár hodin před smrtí dokonce napsal zprávu, že je ve vážném ohrožení života.

„Tvůj chlapec má problémy. Pokud se mi stane cokoli, vyšetřuj to!“ napsal Spiers ve zprávě Bates, která se o pár hodin později dozvěděla, že je mrtvý.

Max žil v USA, před časem navštívil matku v Británii a poté odlétl na konferenci do Varšavy. „Vytvořil si docela známé jméno ve světě konspiračních teoretiků a v červenci ho pozvali do Polska, aby tam promluvil na konferenci. Bydlel u ženy, kterou dlouho neznal, ta ho nalezla mrtvého na sofa. Ale myslím, že se Max dostal do temných míst a někdo ho chtěl kvůli tomu mrtvého,“ svěřila Bates v rozhovoru pro deník The Sun.

Spiers se sice zaměřoval hlavně na problematiku UFO, ale v posledních měsících se začal zajímat také o životy známých politiků, podnikatelů a umělců. Ať to bylo jakkoli, záhadou zůstává, proč odmítly polské úřady provést na těle pitvu.

„Max byl ve velmi dobré fyzické kondici, byl naprosto zdravý a najednou zemřel na gauči? Vše, co mám, je úmrtní list od polských úřadů, že zemřel přirozeně, ale nikdo neprovedl pitvu, tak jak to můžou tvrdit? Také mi odmítají vydat jakékoli dokumenty, protože prý k tomu nemám jeho svolení,“ diví se matka Vanessa.

Po převozu těla do Kentu nechala na těle provést pitvu. A výsledek? Ani po dvou měsících jí ho nechtějí předat.

„Má bratra Joshe a sestru Becky, oba jsou zdrcení, stejně jako jeho dva synové. Všichni chceme znát odpovědi na tyto otázky a budeme bojovat za pravdu,“ oznámila Bates.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související