Justin Bieber zuřivě odkráčel z pódia kvůli bučícím fanouškům

Velikost textu: AAA

26. 10. 2016

Justin Bieber se rozhodl, že ho fanoušci během koncert ubudou poslouchat na slovo jako žáčci ve škole. A v neděli v Manchesteru je začal tedy poučovat o tom, kdy mají právo se ozývat a kdy musejí naslouchat tichnouce jako pěničky. Jenže oni se jali rebelie a vykřikovali do jeho mluvených projevů. Frustrovaný dvaadvacetiletý hudebník situaci nezvládl a zuřivě z pódia utekl.

„Manchester není schopen zvládnout moje povídání, tak mluvit nebudu,“ prohlásil Bieber poté, co ho pořadatelé donutili pod pohrůžkou velkých pokut na pódium se vrátit.

„Důvod, proč jsem se předtím naštval, byl ten, že jsem cestoval přes celý svět, abych sem přijel, zasvětil jsem svůj život vystupování a rozdávání úsměvů lidem. Mám pocit, že lidé mi ale nevraceli stejnou úctu a to trochu bolí, tak proto. Ale všecko teď zakončíme poslední písní… Baby,“ žehlil na konci celého koncertu Justin.

Bieber britské fanoušky a jejich svéhlavost nezvládá. Těm v Birminghamu řekl, že jejich hysterické ječení a pištění, jímž mu vyjadřují obdiv, je hnusné, a mají být raději potichu.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související