Sarah Ferguson: Stále jsme s princem Andrewem spolu

Velikost textu: AAA

27. 10. 2016

Sarah Ferguson, vévodkyně z Yorku, se v roce 1992 rozešla s princem Andrewem, třetím potomkem britské královny Alžběty II. Navzdory tomu, že opustila královskou rodinu a dvacet let se tak nesmí účastnit setkání s příbuzenstvem britské panovnice, se svým exmanželem prý stále žije. Partnery jsou navzdory tomu, že už dvacet roků nejsou manželi.

„Jsme sice teď rozvedení. Ale nikdy jsme neopustili jeden druhého,“ prohlásila Sarah v rozhovoru pro australskou rozhlasovou stanici. Když se moderátor podivil, jestli jsou stále spolu, odpověděla: „Ano. Myslím, šťastně až do smrti… Vlastně o tom teď také píšu knihu.

Vévoda z Yorku ale zrovna řeší jiný rodinný problém. Jeho matka Alžběta a bratr Charles mu zamítli žádost, aby jeho dcery princezny Beatrice a Eugenie mohly sloužit vlasti na plný úvazek jako státní reprezentanti. To by znamenalo další zátěž pro daňové poplatníky, kteří si takhle krom královny, jejího manžela, prince Charlese, princezny Anny, prince Andrewa a prince Edwarda platí i prince Williama, prince Harryho a vévodkyni Catherine.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související