Drew Barrymore stráví Vánoce s exmanželem

Velikost textu: AAA

8. 11. 2016

Herečka Drew Barrymore je potřetí rozvedená. Ačkoli nedokáže s Willem Kopelmanem nadále žít v romantickém vztahu, nejsou mezi nimi křivdy a dokážou spolu vycházet jako kamarádi. Proto stráví Vánoce společně, aby jejich děti Olive a Frankie měly oba rodiče u stromečku.

Manželství slavné herečky a židovského obchodníka ukončily soudy v srpnu tohoto roku. Drew kvůli Willovi konvertovala k judaismu a jejich svatba tak proběhla podle židovských tradic. Nicméně krom chanuky slaví i křesťanské Vánoce.

„Většina naší rodiny jede na velký dobrodružný výlet, naše děti jsou ale ještě moc malé, takže s Wilem podnikneme něco zábavného sami s nimi. Máme tři různé plány na Vánoce… a pak pojedeme na tu dobrodružnou dovolenou. Bude to velmi pěkné a dostanu se do teplejšího klimatu, takže jsem nadšená,“ svěřila jednačtyřicetiletá herečka deníku New York Post.

Barrymore tráví s Kopelmanem spoustu času.

„Byli jsme teď ve škole koukat na naše děti. Trávíme víkendy společně. On běží (newyorský) maratón, tak mu půjdeme všichni mávat,“ dodala hvězda Charlieho andílků.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související