Susan Boyle: Otec mě zraňoval

Velikost textu: AAA

9. 11. 2016

Skotská zpěvačka Susan Boyle poskytla velmi intimní výpověď magazínu Event. Hovořila také o svém platonickém vztahu s jedním lékařem z Floridy, nebála se ale ani tématu poněkud kontroverznějšího. A tím je její vztah s otcem. Pětapadesátiletá pěnice mu sice už odpustila, přiznává ovšem, že ji fyzicky bil a dost jí tím zranil její citlivou duši.

„Můj otec, ačkoli velmi dobrý člověk, měl prchlivou povahu. Projevoval mi to a zraňoval mě. Nechtěl to tak asi, ale musela jsem si to nést mnoho let, a když umíral, musela jsem to nechat jít zase já. Musela jsem to přijmout, to je ta zralost. Není to snadné, ale musíte to nechat jít a nahradit to svým novým já, na to se zaměřuji posledních šest měsíců. Je to obtížné, mám spoustu dobrých a zlých vzpomínek. Snažím se s tím smířit. Se vším, co se mi stalo v životě, musíte to špatné nechat jít. Viděla jsem královnu a zpívala jí na narozeninách, to vše je úžasné,“ svěřila Susan, kterou celý život trápí Aspergerův syndrom.

Kvůli němu má prudké výkyvy nálad. A není snadné s ní vydržet. Což si uvědomuje a demonstruje na vztahu s floridským lékařem.

„No, nějaký čas jsem ho neviděla. Ale je to milý člověk, vzal mě na večeři a spřátelili jsme se, víte. Každý, koho jsem potkala, vypadal jako cvok, ale pak tu byl najednou tento velmi milý člověk. Možná to ještě neskončilo. Ráda bych ho vídala víc. Ale jsem zaneprázdněná a je to už dlouho, ale ráda bych někoho měla. Jsem velmi citlivá. Můžu být milující a oddaná, ale někdy je zase se mnou těžké vyjít,“ přiznala Susan.

Její otec zemřel v roce 1997 ve věku jednaosmdesáti let.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související