Alicia Keys: Kvůli mléčným výrobkům jsem roky trpěla příšerným akné

Velikost textu: AAA

15. 11. 2016

Zpěvačka Alicia Keys patří mezi hvězdy, které i v dospělosti trápilo silné akné. Před šesti roky otěhotněla a kamarádka jí doporučila, aby vysadila mléčné výrobky. A zánětlivé pupínky na kůži náhle zmizely. Kravského mléka a produktů z něj se od té doby ani nedotkne a užívá si krásnou pleť bez make-upu, jímž se v minulosti snažila nedokonalosti na pleti zakrývat.

„Abych měla takovouto pleť, trvalo mi to snad věčnost. Víte, vím moc dobře, jaké to je mít obličej plný pupínků a vředů. Žila jsem s tím na očích veřejnosti. Ale když jsem otěhotněla, začala jsem omezovat mléčné výrobky a pít více vody, což se velmi výrazně projevilo na mé pleti,“ pochvaluje si Alicia v rozhovoru pro britskou edici magazínu Elle.

Americká hvězda je ze své čisté pleti tak paf, že často chodí i na veřejnost au naturel bez jakéhokoli líčení. A mnozí jí to vyčítají.

„Někteří to nazývají kampaní. No, málem jsem z toho umřela smíchy. Dříve jsem cítila silný tlak, abych se podřídila tomu, co hudební obor ode mě očekává, ale to už pominulo,“ dodala pětatřicetiletá dvojnásobná matka a manželka hudebníka Swizze Beatze.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související