Údajná milenka Brada Pitta: Erotické scény s ním byly peklo...

Velikost textu: AAA

18. 11. 2016

Herečka Marion Cotillard si při natáčení filmu Spojenci užila s Bradem Pittem také erotické scény. No, užila. Ona tvrdí, že jí vůbec příjemné nebyly, i když by miliony žen s ní v takovou chvíli místo hned měnily. Dvaapadesátiletého Pitta přitom bulvár obvinil, že s Marion podváděl manželku Angelinu Jolie. Francouzská kráska to ale striktně odmítla s tím, že je věrná manželovi, s nímž zrovna očekává dítě.

„Celé jsme si to nazkoušeli,“ vyprávěla jednačtyřicetiletá herečka, „a měli jsme velmi přesně určenou choreografii, a pak vám dají určitou formu svobody. Když víte přesně, co vaše tělo bude dělat, pak můžete hrát a můžete volně předávat emoce a můžete předávat pocity, protože nemyslíte na to, co bude následovat. Mám teď jít nahoru na něj? Je to nepříjemná situace. Smáli jsme se, protože to musíte ze sebe dostat, je to tak divné,“ míní Cotillard.

Marion prý Brada rozhodně neučila umění lásky, ale před natáčením měla na starosti jeho francouzštinu, protože ve filmu musel hovořit jako rodilý Kanaďan.

„Zavázal se, že se naučí co nejlépe, což bylo velmi obdivuhodné, tak jsem mu pomáhala tím, že jsem byla velmi přísná. Byla jsem k němu velmi upřímná. Ale taky jsem ho chtěla v celém procesu podporovat, vím, jak je to obtížné,“ dodala Marion.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související