Angelina manipuluje dětmi a ty Brada přestaly oslovovat „táto“

Velikost textu: AAA

23. 11. 2016

Brad Pitt musí snášet potupu a při každém setkání se svými dětmi přijmou fakt, že tam bude psycholog. Jenže z posledního setkání s potomky utekl rozzuřený, protože děti ho přestaly oslovovat jako tátu. A za vším prý stojí Angelina, která potomky manipuluje, aby ho odmítly a ona je u soudu získala do své výlučné péče.

Brad má s Angelinou tři adoptivní a tři biologické potomky. Patnáctiletého Maddoxe z Kambodži, dvanáctiletého Paxe z Vietnamu a jedenáctiletou Zaharu z Etiopie. Desetiletá Shiloh a osmiletí Vivienne a Knox byli zplozeni jeho spermiemi.

„Brad je velmi naštvaný. Co jsem od Brada a Jona (Voighta, otce Angeliny Jolie) slyšel, tak se proti němu obracejí i děti. Prohlásil, že s ním odmítají mluvit a dokonce mu neříkají táto nebo otče. Měl s nimi dvě sezení v Los Angeles a ani na jednom s ním děti vůbec nemluvily. Z toho druhého utekl opravdu naštvaný… Tato bitva se pomalu mění v nukleární válku,“ tvrdí bodyguard Kris Herzog, který pracuje pro Brada a Angelinina otce Jona Voighta.

Herzog také tvrdí, že má Brad už novou ženu. Je jí slavná herečka, s níž se Herzog zná a která mu vyzradila, že s Pittem souloží. „Nemůžu odhalit, kdo to je, ale je stejně slavná jako Angelina,“ tvrdí osobní strážce.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související