Arogantní West pomluvil Beyoncé i Hillary Clinton

Velikost textu: AAA

23. 11. 2016

Fanoušci rappera Kanyeho Westa si musejí uvědomit, že podporují arogantní egocentrickou bytost, a nést následky této skutečnosti. Mnohým se totiž nelíbilo, co tento hudebník předvedl na koncertu v Sacramentu. Na pódiu se pustil do svých kolegů i Hillary Clinton, a pak plný zuřivosti odkráčel pryč a už se nevrátil. Koncert tak skončil po půlhodině svého trvání.

„Beyoncé, ublížila jsi mi, sedm let jsem tě podporoval. Ohrozil jsem svou kariéru, svůj život, své veřejné postavení. Tohle je okamžik v matrixu. Slyšel jsem, že jsi prohlásila, že nebudeš vystupovat, dokud nevyhraješ Video roku nade mnou a Hotline Bling. Podle mého názoru teď nehaňte Beyoncé, je skvělá. Taylor Swift je skvělá. Všichni jsme skvělí lidé. Ale někdy hrajeme politicky až moc a zapomínáme, kým jsme, jen abychom vyhráli. Nasrat s vyhráváním, nasrat se skvělou imagí, nasrat s tím, že jsme žádaní,“ lamentoval West ve středu v hlavním městě Kalifornie.

Ještě než utekl z pódia, otřel se také o Hillary Clinton.

„Tohle turné Saint Pablo je nejvýznamnější věc, která se dnes děje. Pokud vaše staré já stále sleduje staré modely, dopadnete jako Hillary Clinton,“ dodal West, který na koncert přišel o hodinu a půl později.

Pískající a bučící fanoušky nakonec potrestal tím, že koncert po půlhodině zrušil.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související