Tyhle čtyři krásky se společně vyšplhaly na horu. A důvod?

Velikost textu: AAA

24. 11. 2016

Herečka Drew Barrymore nedávno v jednom rozhovoru poznamenala, že letos plakala tolikrát, jako v žádném jiném období života předtím. Oporou jsou jí kamarádky, které teď vytáhla na podzimní horskou túru. S Cameron Diaz, Gwyneth Paltrow a Nicole Richie společně vyšplhaly na horu, aby si vyčistily plíce a protáhly svaly.

„Lidé, které miluju. Držte se těch, které milujete, a vyšplhejte společně na horu. Ženy v mém životě jsou akční. Může to být cokoli v životě, práci a fyzických schopnostech. S nadšením do toho, když to dokážete. Jdu za svými přáteli. A když je mi nejhůř, přitisknu se k nim blíž. Ale to je ve chvíli, kdy mě potřebují oni… Vím, že jsem udělala něco správného. Mám jejich důvěru,“ libovala si Drew na Instagramu, kde zveřejnila snímek z výšlapu.

Do party patří ze slavných hvězd ještě Reese Witherspoon, která sice na výšlapu chyběla, ale v minulosti se účastnila třeba společných kurzů vaření v Napa Valley. Na horu si tentokrát s Drew vyšly i její kamarádky, které veřejnost nezná, její stylistky a vizážistky.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související