Katy Perry: Za cenu Unicef vděčím jedině Orlandu Bloomovi

Velikost textu: AAA

7. 12. 2016

Zpěvačka Katy Perry převzala v úterý 29. listopadu z rukou Hillary Clinton Cenu Audrey Hepburn za speciální humanitární úsilí při své práci pro Unicef. Americká zpěvačka byla přítomností neúspěšné demokratické kandidátky ve volbách do prezidentského úřadu šokována. Hillary totiž celou dobu v předvolební kampani podporovala. Nicméně během děkovné řeči hvězda uvedla, že za ocenění vděčí svému partnerovi Orlandu Bloomovi, který ji prý mnoho naučil, mimo jiné také nebýt sebestřednou hvězdou žijící v bublině z pozlátka.

„On tuhle cenu dostal minulý rok, takže to ví lépe než já. A pracuje jako vyslanec Unicef více než deset let, zatímco já jsem jí teprve pár let, takže on mi ukázal, za které provazy tahat. Všichni jsou ve vztahu sobě učiteli, tak to dnes vnímám. Naučili jsme se jeden od druhého opravdu hodně,“ prohlásila Katy v děkovné řeči během galavečera Unicef Snowflake Ball.

Dvaatřicetiletá zpěvačka pak v rozhovoru pro Entertainment Tonight přiznala, že žít si v bublině své slávy je velmi jednoduché.

„Můžete velmi snadno prostě žít v bublině a být ponořeni sami do sebe a ujišťovat se, že jde jen o vás, vás, vás. Užívám si tolik pozlátka a zájmu médií, takže je úžasné, že ten zájem můžete vzít a použít k potřebám potřebnějších a Unicef mi to opravdu pomáhá pochopit,“ dodala Katy.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související