Johnny Depp jako rocker: Jen to hraju. Nejsem to já

Velikost textu: AAA

10. 12. 2016

Herec Johnny Depp prohlásil, že lidé se mylně domnívají, že vidí jeho skutečnou tvář, když vyskočí na pódium a hrábne do strun kytary během koncertu své skupiny Hollywood Vampires. Hollywoodská hvězda totiž hraje v každé ze svých veřejných rolí. A rocker je jen jedna z postav, do nichž se během života převtěluje.

„Když hrajete, třebaže nemusíte opakovat naučené repliky nebo sloužit nějaké scéně nebo scénáři či čemukoli, vizi. Na pódiu je to stejná věc, stále něčemu sloužíte, sloužíte písni, ale ještě víc sloužíte tomu okamžiku. Myslím, že každý herec by měl jít na scénu s představou, že se to může do prdele pěkně pokazit. Myslím, že je důležité přijímat tato rizika. Mělo by to být strašidelné. Máte ksakru svou postavu, v níž přijdete a které věříte, tato vaše role vám dává silný základ pod povrchem. Je to stejný přístup opravdu, víte, jdete a improvizujete jako vždy, to je ta nejlepší věc, protože myslím, že nejlepší výkony jakéhokoli umělce, zvláště začínajícího, je prostě jen zatracená náhoda,“ svěřil Depp v rozhovoru pro magazín Classic Rock.

Johnny také přiznal, že jako mladý a začínající herec nenáviděl konkurzy a byl v nich velmi špatný. Dnes mu naštěstí už role nabízejí a nemusí o ně žadonit.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související