Madonna: Hledám chlapa se smyslem pro humor

Velikost textu: AAA

16. 12. 2016

Osmapadesátiletá popová královna je na svůj styl nebývale dlouho bez chlapa. Po rozchodu s Brahimem Zaibatem a krátkém poměru s Timorem Steffensem je sama už přes dva roky. Asi nemůže najít žádného zajíce se smyslem pro humor. V březnu tohoto roku přiznala, že s věkově přiměřenými muži nechce nic mít, protože jsou to páprdové. A teď v rozhovoru s Jamesem Cordenem upřesnila, že její vyvolený musí být nejen mladý, ale také mít nebývalý smysl pro humor.

„No, hledám někoho, kdo bude mít smysl pro humor a bude chápat hlavně můj smysl pro humor, jinak jsme oba předem mrtví v prohraném boji,“ svěřila popová královna v rozhovoru s Cordenem, když se jí ptal, jakého muže by po svém boku chtěla mít.

„Vaše manželka má štěstí. Myslím, že nejlepší věcí na světě je být vdaná za muže, který je vtipný,“ dodala popová hvězda.

Madonna také prohlásila, že zatímco v showbyznysu se prezentuje jako rebelka a divoška, v soukromí je velmi striktní a konzervativní.

„Má práce je rebelská, ale můj životní styl nikoliv. Nekouřím, nepiju, neužívám si party, jsem docela přísná. Mám velmi předvídatelný život, myslím, že bavit se o tomto je dost nudné,“
dodala hvězda.

Zpěvačka také přiznala, že se jednou líbala s Michaelem Jacksonem. A to přímo ve francouzském stylu.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související