Channing Tatum má doma sexuální dračici

Velikost textu: AAA

16. 12. 2016

Herec Channing Tatum má i po desetiletém vztahu s manželkou Jennou velmi aktivní pohlavní život. A to jednoduše proto, že je ona velmi sexuálním člověkem, který si rozhodně nikdy nestěžuje na bolest hlavy. Hollywoodského hezouna přitom dlouho odmítala pustit do svého kraje rozkoší, protože jí přišel nedostatečně vyzrálý. Potkali se v roce 2005 při natáčení filmu Let’s Dance a zatímco Channing se zamiloval na první pohled, jí to trvalo do osudné noci.

„Dokonce jsme se ani nelíbali. A pak šel na party s tlupou tanečníků. Jeho pokoj byl přímo nad tím mým a on přišel za mnou opilý se sombrerem na hlavě a mlátil mi na dveře. A říká, nemůžu přestat na tebe myslet. Pojďme na to. Chci být s tebou. Od té chvíle jsme byli spolu,“ přiznala Jenna Dewan Tatum v rozhovoru pro magazín Cosmopolitan.

Šestatřicetiletá kráska věří, že sexuální jiskření a dokonalá chemie mezi jejich těly je velmi důležitým tmelem manželství.

„Vždycky jsem byla sexuální člověk. Máme rozhodně velmi šťastný a zdravý sex. Tím, že je člověk tanečník, spojí se se svým tělem fyzicky. Je to pudové, zemité, přirozená sexuální energie. Vnímáte své tělo určitým způsobem. Channing je stejný. Je na to velmi naladěný,“ věří Tatum.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související