Ben Affleck stráví Vánoce s nejlepším kamarádem Mattem Damonem

Velikost textu: AAA

19. 12. 2016

Herec Ben Affleck má rád na Vánoce velkou společnost. A nestačí mu nukleární rodina tvořená manželkou Jennifer Garner – s níž se loni rozešel – a jejich třemi dětmi, ale musí u toho mít i svého vlastního bratra a především nejlepšího kamaráda Matta Damona. Oba vezmou zase své rodiny a tři početné klany se potkají u vánočního stromu v Montaně.

Čtyřiačtyřicetiletý představitel Batmana totiž miluje stejně jako Matt lyžování a právě ve státě Montana mají jistotu, že bude na čem jezdit.

„Můžu vám říct, že se chystáme na lyžování do Montany s naší rodinou a rodinou Matta Damona a rodinou mého bratra (Caseyho Afflecka). Měla by to být veliká zábava,“ přiznal Ben v rozhovoru pro Entertainment Tonight.

S Jennifer má jedenáctiletou Violet, sedmiletou Seraphinu a čtyřletého Samuela.

Manželé se loni rozešli, ale kvůli dětem se chovají nadále jako rodina a tráví spoustu času společně. Ačkoli původně požádali o rozvod, teď to vypadá, že se možná pokusí manželství zachránit.

„I když nevypadali zrovna nadmíru šťastně, když vyšli po dvou hodinách od psychologa, nasedli do auta společně a odjeli domů. Nejšťastněji vypadají, když jsou spolu se svými dětmi, takže je jasné, že společně mířili zrovna za nimi,“ tvrdil fotograf magazínu X17 Online, který slavný pár nachytal u manželského psychologa.

Matt Damon má s manželkou Lucianou osmnáctiletou Alexii, desetiletou Isabellu, sedmiletou Giu a pětiletou Stellu.

Ben nedávno vtipkoval, že svěžest v přátelství s Mattem udržuje sexem. Kamarádí se přitom od dětství.

„Víte, s Mattem máme spolu prostě dobrý sex. To nám pomáhá udržovat vztah čerstvý,“ prohlásil Affleck na podzim.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související