Jodie Foster pronásleduje posedlá lesbička

Velikost textu: AAA

20. 12. 2016

Herečka Jodie Foster je obětí stalkingu. Pronásleduje ji posedlá lesbička Celine Martelluer. Nejenže pronikla ke čtyřiapadesátileté hollywoodské hvězdě do jejího domu v Beverly Hills, ale odlétla za Jodie také do Toronta, kde natáčela filmy. Dotyčná je přesvědčená, že herečku sbalí.

„Jsem stále v Torontu až do příštího měsíce. Jsem blízko a vyhýbám se policajtům. Jodie je v mých myšlenkách každou minutu,“ přiznala Martelluer v jednom emailu, který se teď dostal k policii jako důkaz proti ní.

Nejvíce pronásledování vadí Jodieině manželce Alexandře Hedison, která požádala soudy o vydání opatření, které by zakazovalo Martelluer přibližovat se k herečce.

Martelluer přišla k domu Jodie a Alexandry 9. prosince tohoto roku, a když ji Hedison požádala, aby se identifikovala, odpověděla: „Měla bys vědět, kdo to je.

Jodie má s bývalou partnerkou Cydney Bernard syny Charlese a Christophera. Už v minulosti byla často obětí stalkingu. Začalo to v osmdesátých letech, kdy ji pronásledoval posedlý John Hinckley. Ten se v roce 1981 pokusil zavraždit prezidenta Ronalda Reagana, aby na Foster udělal dojem. Tehdejší hlavu USA zranil spolu se třemi dalšími lidmi.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související